Rod Pusher PK-40

Opis

Zaletą tego rozwiązania w stosunku do wszystkich dostępnych analogów jest to, że Mini HDD Rig PK-40 dzięki niewielkim rozmiarom działa od studni o średnicy 1m przez pokrywę włazu, bez usuwania betonowej podstawy. Mini HDD Rig PK-40 działa ze spłukiwaniem i na glebach do 9 kategorii. Zestaw czterech bloków mini HDD działa tradycyjną metodą HDD. Proces wiercenia jest w pełni kontrolowany i w razie potrzeby dostosowywany.

Specyfikacja

ParametryIlość
Маx długość wiercenia50 m
Średnica backreamera Маx 200 mm
Маx średnice układania rur160 mm
Rozmiar (D* SZ * W) 950 * 470 * 480 mm
Waga250 kg
Маx. siła pociągowa4000 kg / 4T
Маx. siła pchająca4000 kg / 4T
Маx. moment obrotowy1400 N / м
Długość żerdzi wiertniczej400 mm
Średnica żerdzi wiertniczej45 mm
Podróż głowy400 mm
Ciśnienie układu hydraulicznego160 barów
Moc silnika60 Hp

Mini HDDrig PK-40 składa się z 4 części:
1 uchwytu wiertarskiego;
2 instalacja
3 hydrauliczna platforma robocza
4 stacja pompowo-mieszająca

Narzędzia

Zaciski rurowe

Zaciski rurowe służą do mocowania rur HDPE podczas wciągania do studni. Wykonane z litego metalu uchwyty bezpiecznie mocują rurę za pomocą czterech palców mocujących

Żerdź wiertnicza

Pręt L = 694 mm (łącznie z połączeniem gwintowanym), długość robocza l 650, stal 30HGSA, gwint hartowany 3-38 GOST R 50864-96. Dla ułatwienia użytkowania na żerdzi wiertniczej znajdują się 3 „narty” zamiast dwóch standardowych

 

Rozwiertaki o różnej średnicy

Nowy model rozwiertaków opracowany przez konstruktorów naszej firmy. Teraz rozszerzacze stały się łatwiejsze, a także zmniejszono kąt zagęszczenia. Teraz jest 30 stopni zamiast 70, co znacznie ułatwia pracę na glebach 1-3 kategorii. Gama modeli rozwiertaków tylnych jest reprezentowana przez różne średnice od minimum 90 mm do maksymalnie 400 mm (dla niektórych typów przyponów)

 

Pęknięcie rur żeliwnych

Przedstawiony na zdjęciu model przeznaczony jest do pękania jedynych żeliwnych rur. Nasza firma może wykonać narzędzie do pękania rur z dowolnego materiału: stali, ceramiki itp.

 

Włócznia wiertnicza

Włócznia wiertnicza ma kształt walca i jest używana do wiercenia pilotowego. Zaktualizowany model naszej włóczni wiertniczej ma większy obszar i średnicę niż średnica pręta, co w pełni ochroni Cię przed tzw. „Wbijaniem pręta” w ziemię.

 

Pilot wiertniczy

W produkcji pilotów wiertniczych wybieramy końcowe obciążenie sondy, gdyż takie obciążenie całkowicie eliminuje utratę sondy pod ziemią podczas pracy w trudnych glebach. Na ostrzu wiertarskim zastosowano specjalne lutowanie, które zapewnia odporność pilota wiertniczego na ścieranie, a także materiał tekstolitowy dla lepszej przepuszczalności sygnału oraz ochrony sondy przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.