Rod Pusher PK-20

Opis

Mini HDD Rig PK-20 jest przeznaczony do budowy łączności metodą zamkniętą. Kontrolowane nakłucie odbywa się bez płynu myjącego. Maksymalna długość komunikacji wynosi 70 m, maksymalna średnica rur 315 mm. Mini HDD Rig PK-20 ma kompaktowe rozmiary, waga podstawy  nie przekracza 220 kg. Dla ułatwienia obsługi ze studni, Mini HDD Rig PK-20 jest zamontowany na platformie roboczej wyposażonej w pilota.

SPECYFIKACJE

ParametryIlość

OPERACYJNY

Маx. długość wiercenia, m70
Maks. Średnica przestrzeni, mm350
Rozmiar (Dł*Sz*W), mm
Podstawa rig

pompowy wysokociśnieniowy

980*600*480

1250*520*720

waga (kg) 150
Waga części, kg
– Podstawa takielunku
– płyta tylna * (opcjonalnie)
– pompownia wysokociśnieniowa
120
30
130,

Podstawa przyponu

Мах. siła ciągnąca (T)

Maksymalny moment obrotowy (Nm)

Prędkość obrotowa (obr / min)

20

1400

10

przepompownia wysokociśnieniowa

Model silnikaLifan 190F
Typ silnikaBenzyna
Ciśnienie w układzie hydraulicznym, (bar)180
Moc silnika (KM)14,7

Pręty wiertnicze

Długość (м)650
Średnica (мм)50
gatunek stali 40Х

Narzędzia

Zaciski rurowe

Zaciski rurowe służą do mocowania rur HDPE podczas wciągania do studni. Wykonane z litego metalu uchwyty bezpiecznie mocują rurę za pomocą czterech palców mocujących

Żerdź wiertnicza

Pręt L = 694 mm (łącznie z połączeniem gwintowanym), długość robocza l 650, stal 30HGSA, gwint hartowany 3-38 GOST R 50864-96. Dla ułatwienia użytkowania na żerdzi wiertniczej znajdują się 3 „narty” zamiast dwóch standardowych

 

Rozwiertaki o różnej średnicy

Nowy model rozwiertaków opracowany przez konstruktorów naszej firmy. Teraz rozszerzacze stały się łatwiejsze, a także zmniejszono kąt zagęszczenia. Teraz jest 30 stopni zamiast 70, co znacznie ułatwia pracę na glebach 1-3 kategorii. Gama modeli rozwiertaków tylnych jest reprezentowana przez różne średnice od minimum 90 mm do maksymalnie 400 mm (dla niektórych typów przyponów)

 

Pęknięcie rur żeliwnych

Przedstawiony na zdjęciu model przeznaczony jest do pękania jedynych żeliwnych rur. Nasza firma może wykonać narzędzie do pękania rur z dowolnego materiału: stali, ceramiki itp.

 

Włócznia wiertnicza

Włócznia wiertnicza ma kształt walca i jest używana do wiercenia pilotowego. Zaktualizowany model naszej włóczni wiertniczej ma większy obszar i średnicę niż średnica pręta, co w pełni ochroni Cię przed tzw. „Wbijaniem pręta” w ziemię.

 

Pilot wiertniczy

W produkcji pilotów wiertniczych wybieramy końcowe obciążenie sondy, gdyż takie obciążenie całkowicie eliminuje utratę sondy pod ziemią podczas pracy w trudnych glebach. Na ostrzu wiertarskim zastosowano specjalne lutowanie, które zapewnia odporność pilota wiertniczego na ścieranie, a także materiał tekstolitowy dla lepszej przepuszczalności sygnału oraz ochrony sondy przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

 

Wideo