Rod Pusher P20 Pit

Opis

Model ten jest jedną z modyfikacji sterowanych wiertnic. P20 PIT typu wykopowego o uciągu 20 ton, układ hydrauliczny z podwójnym przepływem. P20 PIT pozwala na układanie łączności na długości 50-70 metrów bez odchyleń i błędów, ponieważ cały proces jest kontrolowany przez podziemny system śledzenia. Na życzenie klienta Mini HDD Rig P20 Pit można wyposażyć w pochyloną platformę z kotwami do wykonywania prac z powierzchni pod kątem. Całkowicie unowocześniliśmy proces produkcyjny zakładu – obecnie rama i konstrukcje wsporcze produkowane są w technologii precyzyjnego laserowego cięcia metalu z późniejszym gięciem półfabrykatów ram.

Specyfikacja

ParametryIlość

OPERACYJNY

Маx. długość wiercenia, m70
Maks. Średnica przestrzeni, mm350
Rozmiar (Dł*Sz*W), mm
Podstawa rig
pompowy wysokociśnieniowy
1200*500*480
1250*520*720
waga (kg)250
Waga części, kg
– Podstawa takielunku
– rama * (opcjonalnie)
– pompownia wysokociśnieniowa
150
30
130,

Podstawa przyponu

Мах. siła ciągnąca (T)

Maksymalny moment obrotowy (Nm)

Prędkość obrotowa (obr / min)

20

2000

10

przepompownia wysokociśnieniowa

Model silnikaLifan 24hp
Typ silnikaBenzyna
Ciśnienie w układzie hydraulicznym, (bar)180
Moc silnika (KM)14,71

Pręty wiertnicze

Długość (м)650
Średnica (мм)50
gatunek stali 40Х

Narzędzia

Zaciski rurowe

Zaciski rurowe służą do mocowania rur HDPE podczas wciągania do studni. Wykonane z litego metalu uchwyty bezpiecznie mocują rurę za pomocą czterech palców mocujących

Żerdź wiertnicza

Pręt L = 694 mm (łącznie z połączeniem gwintowanym), długość robocza l 650, stal 30HGSA, gwint hartowany 3-38 GOST R 50864-96. Dla ułatwienia użytkowania na żerdzi wiertniczej znajdują się 3 „narty” zamiast dwóch standardowych

 

Rozwiertaki o różnej średnicy

Nowy model rozwiertaków opracowany przez konstruktorów naszej firmy. Teraz rozszerzacze stały się łatwiejsze, a także zmniejszono kąt zagęszczenia. Teraz jest 30 stopni zamiast 70, co znacznie ułatwia pracę na glebach 1-3 kategorii. Gama modeli rozwiertaków tylnych jest reprezentowana przez różne średnice od minimum 90 mm do maksymalnie 400 mm (dla niektórych typów przyponów)

 

Pęknięcie rur żeliwnych

Przedstawiony na zdjęciu model przeznaczony jest do pękania jedynych żeliwnych rur. Nasza firma może wykonać narzędzie do pękania rur z dowolnego materiału: stali, ceramiki itp.

 

Włócznia wiertnicza

Włócznia wiertnicza ma kształt walca i jest używana do wiercenia pilotowego. Zaktualizowany model naszej włóczni wiertniczej ma większy obszar i średnicę niż średnica pręta, co w pełni ochroni Cię przed tzw. „Wbijaniem pręta” w ziemię.

 

Pilot wiertniczy

W produkcji pilotów wiertniczych wybieramy końcowe obciążenie sondy, gdyż takie obciążenie całkowicie eliminuje utratę sondy pod ziemią podczas pracy w trudnych glebach. Na ostrzu wiertarskim zastosowano specjalne lutowanie, które zapewnia odporność pilota wiertniczego na ścieranie, a także materiał tekstolitowy dla lepszej przepuszczalności sygnału oraz ochrony sondy przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

 

 

Wideo